BRT-12 na výmenu akumulátorov získal titul Top Product 2013

Prístroj na výmenu moderných Stop/Štart batérií - Exide BRT-12, získal uznanie nezávislých autoservisov vo Veľkej Británii a bol ocenený titulom Top Product 2013, časopisu Professional Motor Mechanic (PMM je jednotkou medzi odbornými časopismi pre profesionálne autodielne v UK)

Exide Technologies v snahe umožniť aj nezávislým servisom meniť moderné akumulátory vo vozidlách so Stop/Štart systémom a rekuperáciou brzdnej energie, pripravil sofistikovaný, ale na obsluhu jednoduchý prístroj Exide BRT-12, ktorý umožňuje nielen výmenu a tzv. kódovanie nového akumulátora vo vozidle, ale aj odstrániť všetky chybové hlášky palubného počítača, súvisiace s výmenou štartovacej batérie. Viac informácií o Exide BRT-12 nájdete na našich stránkach venovaných tomuto prístroju.

Cena Top Product PMM sa prideľuje na základe hlasov čitateľov časopisu s viac ako 60 tis. nákladom. Je to dokonalé potvrdenie, že prístroj Exide BRT-12 má zásadný vplyv na rast technickej kompetencie nezávislých autoservisov, v oblasti moderných servisných výkonov a opráv automobilov.

Professional Motor Mechanic - PMM sa teší viac ako dvojnásobnému počtu čitateľov, než akýkoľvek  iný, nezávislý magazín tohto typu vo Veľkej Británii. Orientuje sa na nezávislé autoservisy, diagnostické dielne a mobilných technikov vo Veľkej Británii a je jediným, dostupným titulom zameraným striktne na nezávislý trh náhradných dielov.

Originál článku PMM nájdete tu