Exide uvádza na trh novú radu batérií pre Motocykel a šport

Exide Technologies, vedúci, globálny poskytovateľ riešení uchovávania elektrickej energie uviedol na trh novú radu batérii Exide pre Motocykel a šport. Prichádza s novou Exide Li-lon, ultraľahkou lítiovo-iónovou batériou, ktorá poskytuje maximálny výkon

Nová rada obsahuje štyri najlepšie triedy olovo-kyselinových technológii: Exide GEL, AGM Ready, AGM a Conventional. Balenie výrobku bolo dizajnovo upravené a nové typy AGM Ready boli zavedené do prvovýroby.

Exide Li-lon je o 80% ľahšia ako olovo-kyselinová batéria. To znižuje hmotnosť motocykla a umožňuje vyššiu akceleráciu a lepší zážitok z jazdy. Batéria ponúka super rýchle dobíjanie a veľmi nízke vybíjanie, čo je ideálne pre sezónnych motocyklistov. Medzi ďalšie výhody patria prvotriedne bezpečnostné prvky s predĺženou životnosťou a rôznou polohou uchytenia. Je pripravená na použitie ihneď po vybalení z krabice a nevyžaduje žiadnu údržbu. Exide pracuje s celým radom batériových technológií a má široké skúsenosti s Li-lon prostredníctvom svojej divízie priemyselných batérií, ktorá je prvá v prinášaní Exide Li-lon na trh.

Exide GEL, z prvovýroby Exide, je zlatým štandardom v olovo-kyselinových motocyklových batériách. Obe boli vynájdené a vyrobené v Európe, poskytujú pôsobivý životný cyklus, bezpečnostné prvky, vysokú odolnosť proti vibráciám a ochranu proti úplnému vybitiu. Tiež sa vyrovnávajú s energeticky náročnými zariadeniami a sú úplne bezúdržbové. Exide AGM Ready ponúka maximálny výkon, dlhšiu životnosť a vysokú odolnosť proti vibráciám a je určený pre vysokovýkonné motocykle.

Nový obal výrobku má elegantný, užívateľský ladený dizajn. Výhody a funkcie tohto produktu sú popísané na obale, čo je užitočné pre spotrebiteľov aj profesionálov v oblasti výberu správnej batérie. Na obale je QR kód, s prepojením na webovú stránku, kde nájdete užitočné informácie o produkte a tipy pre motocyklistov. Exide má širokú škálu doplnkov a podpory pre motocyklistov, zahŕňajúcu presné informácie, nástroje na testovanie batérií, nabíjačky a aplikáciu pre smartfóny Exide Battery Finder.