Exide získal ocenenie kvality od Volvo Cars Corporation

Exide Technologies získal od spoločnosti Volvo Cars ocenenie Quality Excellence (VQE) - vo výrobnom závode Exide v poľskej Poznani. Exide vyrába batérie150929.jpg pre prvovýrobu a trh náhradnej spotreby vo viacerých európskych prevádzkach a nedávno v Poznani spustil novú linku na výrobu batérií novej generácie Start-Stop AGM (absorbed glass mat).

S cieľom dosiahnuť požiadavky VQE, prevádzky dodávateľa musia dosahovať výnimočnosť v týchto oblastiach: systém, výrobné procesy. priebežný výkon ako aj vplyv zákazníka na prevádzku a jej schválenie zákazníkom. Exide splnil požiadavky v každej kategórii.

Ako dodávateľ pre prvovýrobu Exide spolupracuje s množstvom vedúcich svetových značiek v oblasti automotive. Investoval milióny do vedy, výskumu a výroby a má jedny z najviac rozvinutých výrobných technológií a strojov v tomto priemysle. Exide vyrába v triede Start-Stop najlepšie batérie, ktoré zahŕňajú jeho produkty Start-Stop AGM a Start-Stop EFB (s tekutým elektrolytom).

"Ocenenie dáva vysokú mieru uznania pre konzistentný, vysoko kvalitný výkon", povedal zástupca spoločnosti Volvo Cars. "Úspešné zavedenie novej generácie batérií v tak krátkom čase a napriek tomu dosahovať pozoruhodnú kvalitu je veľmi dobré".

"Tešíme sa, že sme získali ocenenie. Náš tím v Poznani dosahuje výnimočné výsledky a je skvelé vidieť, že sú uznávaní za svoju prácu", povedal Michael Osterman, prezident EMEA Exide Technologies. "Spoločnosti Volvo Cars dodávame naše batérie najnovšej generácie Start-Stop EFB. Prinášajú zlepšené parametre akceptácie nabíjania a životného cyklu a patri medzi najmodernejšie v tomto priemysle".