Nová aplikácia Exide battery Finder pre iOS a Android

Exide Technologies, vedú160314.jpgci, globálny poskytovateľ riešení uchovávania elektrickej energie uviedol novú aplikáciu na vyhľadávanie batérií – Exide Battery Finder. Využíva najlepšie osadzovacie informácie vo svojej triede, umožňujúce užívateľom rýchlo nájsť správnu batériu pre ich vozidlo.

Nová verzia nahradí existujúcu aplikáciu, prichádza s novou, rozšírenou grafikou, zlepšením ovládateľnosti, významným zlepšením výkonu a s novým, elegantným dizajnom. V aplikácii je možné vyhľadávať aj batérie pre motocykle a skútre, pokryje viac ako 5 tis. značiek a modelov.

Aplikácia Exide Battery Finder je dostupná pre iOS a Android, optimalizovaná pre smartfóny aj tablety. Rovnaké osadzovacie informácie sú tiež k dispozícii v tlačenej verzii katalógu spoločnosti a na www.exide.sk rsp. www.exide.com.

Všetky osadzovacie údaje sú vyberané tímom špecialistov a pravidelne aktualizované tak, ako prichádzajú nové modely vozidiel na trh. Spoločnosť je vedúcim dodávateľom originálnych autodielov, známa pre svoju kvalitu a presnosť osadzovacích informácií.

Nová aplikácia má zlepšenú funkciu vyhľadávania, je rýchlejšia a jednoduchšia pre nájdenie správnej batérie. Používatelia môžu v závislosti od typu vozidla, vyhľadávať podľa registrácie vozidla, značky a modelu a ostatných kritérií. Aplikácia bola optimalizovaná pre HD displeje, ponúka navigáciu na „jedno kliknutie“ a obsahuje sériu zlepšení výkonu, s rýchlejšou odozvou servera.

Aplikácia Exide Battery Finder je využívaná dielňami, predajňami, distribútormi a aj spotrebiteľmi pre svojpomocnú výmenu batérie. Pre všetkých týchto užívateľov je životne dôležité, že sú dáta presné, ľahko dostupné a aktuálne. Špeciálne v prípade firiem poskytujúcich asistenčné služby motoristom, ktoré môžu na cestu vziať len obmedzený počet batérií.

„Exide ako prvý v odvetví uviedol aplikáciu v r. 2011, dajúc tak zákazníkom na cestách prístup k najlepším osadzovacím informáciám,“ povedal Michael Ostermann, prezident EMEA Exide Technologies. „Novo uvedená aplikácia je lepšia zlepšeným dizajnom, vzhľadom, podporou pre HD displeje a uvedením osadzovacích informácií pre motocykle a skútre.“

Exide má širokú škálu batérií pre osobné a komerčné vozidlá, motocykle a skútre – všetky dostupné cez aplikáciu spoločnosti – Online Battery Finder a pomocou tlačených katalógov. Pre stiahnutie aplikácie navštívte App Store alebo Google Play a vyhľadajte „Exide Battery Finder“. Užívatelia starej verzie aplikácie dostanú notifikáciu, pozývajúcu ich stiahnuť si novú verziu.