Významná celosvetová spoločnosť

S 22% trhovým podielom je Exide Technologies svetovým lídrom vo výrobe olovo-kyselinových akumulátorov. 13 výrobných podnikov štartovacích batérií po celom svete, z toho 7 v Európe umožňuje Exidu jednoducho, rýchlo a kvalitne obsluhovať svojich zákazníkov. S operáciami vo viac ako 89 krajinách sveta je Exide globálne prítomnou spoločnosťou.

Medzinárodná tradícia

Založený pred viac ako sto rokmi. Pri zrode spoločnosti a jej produktov stál svetoznámy vynálezca T. A. Edison. Akvizície významných producentov batérií zaručujú Exidu silnú lokálnu pozíciu, cez značky, ktoré zákazníci poznajú a vyhľadávajú.

Jasná vízia a perspektíva

Líder v technológiách už dnes pripravuje zdroje energie pre vozidlá budúcnosti. Exide spolupracuje s poprednými organizáciami na riešeniach 36 a 42 Voltových aplikácií pre automobilový priemysel. Vo svojich produktoch zhmotnil výsledky spolupráce s NASA a svojich 4 výskumných a 20 vývojových centier.

Kvalitné partnerstvo

Kvalita a spoľahlivosť, rozvinuté technológie a schopnosť dodávať budúce zákaznícke očakávanie predurčili Exide za dodávateľa do prvovýroby - hlavne pre Peugeot, Citroën, Fiat, Renault, VW Group, Ford, Volvo, BMW, Chrysler a iných.

Rešpektovaná pozícia

V Európe je Exide jedným z najväčších výrobcov akumulátorov. Vo svojom portfóliu má slávne značky – EXIDE, Deta, Tudor, Fulmen, Centra, Champion, Hagen, Sonnak a iné. Tie poskytujú výrobcom vozidiel, distribútorom, servisom a motoristom istotu spoľahlivosti a kvality produktu, pre ktorý sa rozhodli.