Exide Synergy

Exide Synergy je program výmeny batérií s tzv. kódovaním, pre autodielne s alebo bez vhodnej diagnostky.

Čo je Synergy?

Exide Synergy program sa zameriava na vyriešenie problémov výmeny batérií pre autodielne s alebo bez diagnostického prístroja. Umožňí vám to využiť čas a peniaze efektívnejšie a sústrediť sa na rozvoj vášho podnikania.

Väčšina autodielní už má diagnostický prístroj (približne 90%) a zvyčajne získajú aktualizáciu softvéru, ktorý im umožní výmenu batérií použitím ich existujúcich zariadení. Pre dielne, ktoré v súčasnosti ešte nemajú diagnostický prístroj (približne 10%), sme vyvinuli zariadenie na výmenu batérií, ktoré pomáha riešiť problémy, ktorým čelíte - a stojí len zlomok toho, čo zaplatíte za tradičné príslušenstvo dostupné na trhu.

Kódy nie sú vždy potrebné

Niektorí výrobcovia vyžadujú, aby boli počas výmeny batérie ich kódy vložené do riadiacej jednotky. Častokrát môžete jednoducho zadať ľubovoľné číslo, čo bude vo väčšine prípadov postačujúce riešenie. Nové zariadenie na výmenu batérií BRT- 12 od Exide prichádza s množstvom predinštalovaných, požadovaných kódov a vo väčšine prípadov môže tiež obnoviť kód, ktorý bol zadaný ako posledný.

Chybová správa na prístrojovej doske

Počas práce s autom sa veľmi často zobrazí chybová správa na prístrojovej doske. Rovnako sa na prístrojovej doske zobrazí chybová správa aj v prípade potreby výmeny batérie. Po výmene batérie môže na palubnej doske chybová správa zostať, kým systém nezaregistruje, že sa výmena uskutočnila. Systém môžete obnoviť použitím vhodného diagnostického zariadenia alebo použitím zariadenia Exide BRT-12. Chybová správa by potom mala zmiznúť.